UA-72765005-1 Stan
Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

ZASADY KUPNA KOCIAKA Z HODOWLI AMARULA * PL

  1. Wszystkie kocięta pochodzące  z naszej hodowli otrzymują rodowody FPL /FIFE jest to potwierdzenie ich rasowości i gwarancją standardu rasy. (rasowy - rodowodowy)
  2. O ostatecznym terminie wydania kociaka z hodowli decyduje hodowca.
  3. Nasze kocięta opuszczają hodowle ok.14- 16 tygodnia życia a dokładnie po odrobaczeniu i zaszczepieniu, kastracji/sterylizacji. Posiadają książeczki zdrowia (lub paszport), chip, umowę którą podpisujemy z nowym właścicielem.
  4. Są odrobaczone i dwukrotnie zaszczepione.
  5. Wszystkie kociaki są prawidłowo socjalizowane korzystają z kuwety i drapaka. Znajdują się pod stałą opieką weterynaryjną.
  6. Kocięta do nowego domku otrzymują wyprawkę (karme B.A.R.F,karme mokrą , zabawki)
  7. Hodowca zastrzega sobie prawo wyboru nowego właściciela.
  8. Rezerwacji kociaka dokonujemy po wpłacie zadatku w kwocie 500 zł na  konto (zadatek jest bezzwrotny)

Decyzję przyjęcia do swojego  domu kociaka prosimy przemyśleć.

Jest to obowiązek na kilka przyszłych lat. Staramy się zapewnić naszym kociakom luksusowe życie – nie oddajemy je osobom które nie są w  stanie zapewnić im bezpieczeństwa i godziwych warunków oraz podobnego standardu życia jak mają w  hodowli. Nasze koty jedzą karmy wysokiej jakości i są pod stałą opieką weterynaryjną – tego samego oczekujemy od nowych właścicieli.

Kocięta w naszej hodowli rosną i rozwijają się w domowej i rodzinnej atmosferze, od urodzenia mają kontakt z człowiekiem, nie są izolowane, nie prowadzimy hodowli klatkowej ani takiej w której koty mają osobne wydzielone pomieszczenia. Obcują  z nami od pierwszych dni życia są zawsze blisko nas obdarzone codzienną miłością i troską. Pragniemy aby w nowych domkach kocięta otrzymywały te same uczucia, by były dla nowych odpowiedzialnych właścicieli i kochających ich opiekunów cudownym kompanem i przyjacielem. Z pełnym zaangażowaniem poświęcamy czas na odpowiedzialne socjalizowanie naszych kociąt. Zawsze chętnie służymy radą i pomocą przyszłym właścicielom zarówno przed i po zakupie kociaka.